مجله فناوری
 
فناوری اینترنت اشیاء چیست؟

۹ جریان عظیم فناوری که دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر خواهند داد
۹ جریان عظیم فناوری که دنیا را در سال ۲۰۱۸ تغییر خواهند داد
 

 

برگزاری کلاس های آموزشی articulate storyline

هشتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی

ارسال ايميل از طریق ابزارهاي سيار

ژاپنی‌ها نازک‌ترین صفحه نمایش جهان را با حباب صابون ساختند

عینک موزیکال ویژه نابینایان، راهنمایی برای درک فاصله و رنگ اشیاء
گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

دانلود نرم افزار windows movie maker براي ساخت فيلم
  • دانلود نرم افزار windows movie maker:  • Windows_Movie_Maker7.rar

    پسورد نرم افزار: patogh92.rozblog.com

    این نرم افزار یکی از بهترین و جالب ترین نرم افزار ها برای کاربران مبتدی و گاه حرفه ای برای ویرایش فیلم ,ویرایش صدا و …. می باشد . با استفاده از این نرم افزار می توانید فیلم های خود را بصورت دلخواه ویرایش کنید و یا با استفاده از تصاویر خود یک فیلم زیبا بسازید . این نرم افزار دارای ابزار های مختلفی می باشد که با استفاده از انها به راحتی می توانید فیلم های جالب بسازید همچنین دارای ظاهری بسیار زیبا و مناسب می باشد که کار با آن را آسان نموده است . این نرم افزار کاربردی بصورت پیش فرض برعکس ویندوز های قبلی برروی ویندوز ۷ موجود نمی باشد که هم اکنون نسخه جدید و مخصوص ویندوز ۷ آن را برای شما آماده نموده ایم .

مدرسه هوشمند
مدرسه هوشمند مدرسه اي است كه علاوه بر استفاده از امكانات فيزيكي مدرسه و برنامه هايي مانند ساير مدارس تلاش دارد تا با تجهيز به امكانات رايانه يي و فناوري هاي مربوطه كنترل و مديريت خود را بر اين اساس مبتني كند و محتواي اكثر دورس را الكترونيكي كرده و ارزشيابي و نظارت سيستم را هوشمند گرداند .
از جمله مهمترين ويژگي هاي مدارس هوشمند اين است كه دانش آموزان با تفكر مستقل و ابراز خلاقيت توانمندي خود را به كار مي گيرند و فضاي حاكم موجب به كارگيري توانمندي هاي مربيان ، معلمان و اوليا براي تقويت آموزش و پرورش مي گردد و بطور كلي محيط مدرسه مشوق يادگيري و باعث ايجاد انگيزه و رغبت در مجموعه مي شود .