فضاها و امکانات  
کتابخانه
کتابخانه
کتابخانه، که بجزء منابع چاپي جزو اولين مدارسي است که داراي کتابخانه ديجيتال مي باشد، با امکان 10 سيستم کامپيوتري محيطي آرام و علمي را براي استفاده ي دانش آموزان، اولياء و همکاران فراهم کرده است که با عضويت بدون محدوديت زماني و مکاني در استفاده از منابع و امکانات آماده ي خدمات رساني به کاربران گرامي در تمام طول سال تحصيلي مي باشد.
 
 

کتابخانه ديجيتال

کلاسهاي درسي هوشمند
کلاس هاي هوشمند:
تمامي کلاس هاي دبيرستان مجهز به سيستم و تخته هوشمند است. اميد است که اين تجهيزات در بهبود يادگيري و فهم دروس نقش بسزايي داشته باشد.
 

 

نمازخانه
نمازخانه
نمازخانه دبیرستان دخترانه غیر دولتی ندای سیدالشهداء فضایی فرح بخش و مطبوع را برای دانش آموزان به همراه دارد. نمازخانه ای مجهز به سیستم صوتی، وضو خانه ای اختصاصی، چادر نماز به تعداد دانش آموزان که همه در جهت بالا بردن انگیزه بیشتر آنان تدارک دیده شده تا در فضایی معنوی و با آرامش قرار گیرند. هر روز نماز جماعت با حضور امام جماعت و تمامی دانش آموزان و همکاران برگزار می شود و برنامه های مختلف معنوی هم در خلال نماز جماعت در راستای آگاهی به دانش آموزان در زمینه های مختلف اخلاقی،فرهنگی،مذهبی و...کمک می کند با امید به اینکه دانش آموزان عزیز هر چه بیشتر به این فریضه مهم و عبادی توجه کنند.
 
 

سالن غذاخوري
سالن غذاخوري
 
 

سالن ورزش
سالن ورزش
سالن ورزشی سرپوشیده دبیرستان ندای سیدالشهدا با مساحتی افزون بر 450 متر مربع فضای مناسبی را جهت انجام فعالیت های ورزشی برای دانش آموزان و همکاران مهیا نموده است. فضای مجزای رختکن و سرویس بهداشتی تعبیه شده است و وسایل ورزشی مورد نیاز ایروبیک و سایر ورزش های آموزشگاهی در اختیار علاقه مندان می باشد.
 
 
                
 

سايت کامپيوتر
سايت
سایت کامپیوتری این واحد آموزشی مجهز به 28 سيستم کامپیوتر جدید با تمامی امکانات از جمله ويدئو پروژوکتور،پرده و نرم افزارهاي آموزشي است. تمامي دانش آموزان داراي کاربري و کلمه عبور اختصاصي هستند.
 
 

اتاق انتظار ولي

حضور و غياب سيستمي
حضور و غياب سيستمي
 

آلاچيق
آلاچيق
در دبیرستان غیر دولتی ندای سیدالشهداء سعی بر این است تا دانش آموزان در محیطی متفاوت و زیبا اوقات خود را به بهترین نحو بگذرانند در این راستا فضای حیاط مدرسه شکلی متفاوت به خود گرفته و با وجود آلاچیق در میان حیاطی پر از درختان سرسبز محیطی همچون یک بوستان را تداعی میکند.تا دانش آموزان با روحیه بهتر در کلاس های خود حاضر باشند .
به امید اینکه دانش آموزان با استفاده بهینه از این امکانات بهترین نتیجه ها را از آن خود کنند.